Şirket Profili

Tecrübe

1989 yılından bu yana sizlere hizmet veriyor ve bununla gurur duyuyoruz.

Yerli Üretim

Ürünlerimizi yerli üretim olarak kendi alanlarımızda imal ediyor ve bu sayede sizlere daha uygun fiyatlar sunuyoruz.

Ürün Çeşitliliği

Sektörde uzun yıllardır bulunmamızdan gelen tecrübe ve yerli üretim imkanlarımızla geniş ürün yelpazesi sunuyoruz.

Şirket Geçmişi

Geçmişten bugüne neler yapıyoruz? Neler yaptık? Hizmet verdiğimiz alanlar nelerdir?

Grubumuz 1989 yılında inşaat sektörüne mermer işleri ile başlamış ve 500.000 konutun mermer işlerini başarı ile tamamlamıştır.1991 yılından itibaren iskele, çelik kalıp , teleskopik dikme ve ayrıca 1999 yılından itibaren de prefabrik yapı ve konteyner elemanlarının imalatı ve 2019 yılından itibaren mobil iskele konusunda ciddi bir AR-GE çalışması yapılmış olup tamamen standartlara uygun imalat gerçekleştirmektedir. Bunun yanında;
  • alüminyum merdiven,
  • alüminyum iskele,
  • sanayi tipi merdiven,
  • ev tipi merdiven,
  • özel tip platform ve merdiven,
  • merdiven ve iskele aksesuarları,
  • erişim ekipmanları(menlift.platform iskele.kule vinç)
  • satış ve kiralama işlerini yapmaktadır.

Neden farklıyız?

Türkiye’nin önde gelen iskele-kalıp üreticisi firması , firmaya 400.000 m² iskele , 400.000 adet teleskobik direk , 200.000 m³ kalıp stoğu ve tecrübeli teknik kadrosu ile hizmet vermektedir.
Firmamızın imal ettiği iskele sistemleri;Güvenlikli Flanşlı iskele sistemleri ,Güvenlikli H tipi iskele sistemleri , taşıyıcı kule iskelesi , hareketli iskele , asma iskele , tribün sistemleri , cup-lock fincanlı iskele , kalıp altı masa tipi iskele.


Üretimimizdeki kalıp sistemleri şunlardır: Tünel kalıp imalatı , her nevi çelik kalıp imalatı , elle tırmanır kalıp sistemleri , vinç ile tırmanır kalıp sistemleri , playwood yüzeyli kalıp sistemleri , düşer kafalı kalıp sistemleri , ayarlı kolon kalıpları.Gurubumuz Türkiye’de ki inşaat sektörüne hizmet etmekle kalmamıştır. 

Ayrıca yurtdışında örgütlenerek Rusya, Kazakistan, Tataristan, Kırgızistan, Ukrayna, Romanya gibi ülkelerde 10 değişik yerleşim biriminde Moskova, Almata, Astana, Atrau, Bişkek vs. üretim tesisi kurup bu ülkelerdeki inşaat sektörüne deneyimli 150’ye yakın personeli ile kiralama ve satış olarak 2000 yılından bu yana hizmet vermektedir. 

Türkiye’de 100 kişilik deneyimli personeli ile İstanbul’un yanı sıra Ankara şubeleri ile her türlü imalat , kiralama ve satış hizmetlerini gerçekleştirmekte olup , 32.000 m² açık ve kapalı alanı ile inşaat sektörüne hizmet vermektedir.